Image
English
Image
Image
Image
Podpora protestu před Liberty Ostrava z ČR i ze zahraničí

Podpora protestu před Liberty Ostrava z ČR i ze zahraničí

Od chvíle, kdy byla oznámena příprava protestu 22. února před Liberty Ostrava, chodí do centrály svazu podpůrné maily a zprávy od základních organizací našeho svazu, ale také od kolegů a kolegyň jiných svazů.

Moc děkujeme!

Zde jsou některé z nich, postupně je budeme doplňovat o další příchozí.

ZO OS KOVO Linde Pohony
Vážení kolegové, odboráři ZO OS KOVO Liberty ČR! Jménem celé odborové organizace vám vyjadřujeme plnou podporu ve vašem úsilí o zachování výroby oceli v LIBERTY OSTRAVA. Jsme s vámi a věříme, že se vám podaří to, oč usilujete!

ZO OS KOVO Czech Blades
Členové ZO OS KOVO Czech Blades vyjadřují svoji podporu odborářům a zaměstnancům Liberty Ostrava. Pevné nervy, držíme vám pěsti!!!

ZO OS KOVO Řetězárna Česká Ves
ZO OS KOVO Řetězárna Česká Ves vyjadřuje tímto podporu všem kolegům a zaměstnancům firmy Liberty Ostrava za obnovení provozu a zachování výroby ve firmě Liberty. Zarážející je postoj vlády ČR, která dělá ,,pořádky" v různých koutech světa, a problémy lidí v ČR jak dokládá úvodní strana časopisu Kovák 3 moc neřeší. Tak držíme palce, přejeme velkou účast na mítinku, a snad to bude impuls pro jednání odpovědných.

OS KOVO, Robert Bosch, s r.o. České Budějovice
Podpora ZO OS KOVO RBCB kolegům odborářům LIBERTY Ostrava a protestujícím zemědělcům.

OS KOVO, Schneider Electric, a. s., Písek
Vážení kolegové a kolegyně z LIBERTY OSTRAVA, odborová organizace OS KOVO při Schneider Electric a.s. Písek s vámi soucítí a vyjadřuje podporu ve vašem snažení o zachování českého ocelářství.

ZO OS KOVO THT POLIČKA
Dobrý den, ZO OS KOVO THT POLIČKA Vás podporuje a drží vám palce ve Vašem boji!

ZO OS KOVO Znojemské strojírny
ZO OS KOVO Znojemské strojírny plně podporuje vaše požadavky na znovu zahájení výroby ve firmě Liberty.

ZO OS KOVO Plzeňská energetika a.s. Energize group s.r.o.
Dobrý den, členové ZO OS KOVO Plzeňská energetika a.s. Energize group s.r.o. vyjadřují podporu zaměstnancům Liberty Ostrava při snaze o řešení těžké situace ve firmě. Uvědomujeme si vážnost situace, napětí, nejistotu a obavy zaměstnanců v této těžké době. Vyjadřujeme také podporu připravovaného protestního mítinku 22.2.2024.

ZO OS KOVO DIOSS NÝŘANY
Vážení kolegové, chceme Vám za naši ZO OS KOVO DIOSS NÝŘANY vyjádřit podporu a souhlas s řešením složité situace, která dlouhodobě trvá ve společnosti Liberty Ostrava. Vzhledem k tomu, že přes veškerá upozornění se situace nemění, tak Vám nezbývá nic jiného, než uspořádat protestní mítink za zachování nejen pracovních míst, ale ocelářství v ČR vůbec.

Regionální rada odborových svazů Olomouckého kraje
Dobrý den, dovoluji si Vás informovat, že členové RROS ČMKOS Olomouckého kraje na svém on-line jednání dne 16. 2. 2024 vyjádřili jednoznačnou podporu uskutečnění protestního mítinku, který pořádá dne 22. 2. 2024 OS KOVO. Protože si uvědomujeme vážnost situace a není nám lhostejný osud zaměstnanců LIBERTY Ostrava a dalších navazujících firem v regionu, a také českého ocelářství, tak kromě této podpory se někteří naši členové RROS ČMKOS Olomouckého kraje osobně protestního mítinku také zúčastní.